Pár empírových stolních svícnů
zlacený bronz, trojboká základna, válcový dřík s tulejkou, na bocích tři plastické labutě, Rakousko, poč. 19. století, výška 16 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |